شماره تماس پشتیبانی 07635245077-07635245055

تفاهم‌نامه با متخصصین ایتالیایی هتلینگ

عبدالباسط رضوانی رمچاهی اظهار داشت: همزمان با برگزاری کارگاه و نمایشگاه هتلداری که با حضور چند شرکت ایتالیایی در قشم برگزار شد، تفاهم‌نامه‌ای میان جامعه هتلداران قشم و متخصصین ایتالیایی صنعت هتلینگ و متخصصین ایرانی این صنعت در محل هتل آتامان قشم به امضا رسید.

وی افزود : این تفاهم‌نامه به منظور انجام مطالعاتی برای امکان سنجی ساخت هتل‌های جدید در قشم و همچین بررسی طراحی، بازسازی و مرمت امکان اقامتی در این جزیره منعقد شده است.
مدیرعامل جامعه هتل‌داران با اشاره به حضور یک هیات 10 نفره به نمایندگی از شش شرکت مطرح ایتالیایی در این نشست، بیان داشت: در جلسه طرفین به توافق رسیدند تا پیش نیازهای موجود در این بخش را مطالعه و همکاری خوبی در جهت توسعه صنعت هتلینگ در قشم داشته باشند.
رضوانی رمچاهی با اشاره به ظرفیت‌های ویژه جزیره قشم برای جذب توریست و گردشگر داخلی و خارجی، خاطر نشان کرد: حضور بیش از 720 هزار نفر گردشگر در ایام نوروز امسال در جزیره قشم نشان از ظرفیت بالای این جزیره در بخش گردشگری دارد.
مدیرعامل جامعه هتل‌داران قشم با اشاره به نیاز جزیره قشم به 15 هزار تخت در طی چهار سال آینده، تصریح کرد: در حال حاضر حدود هفت هزار تخت در قشم وجود دارد که بیش از 60 درصد آن نیازمند تعمیر و نوسازی است.
رضوانی تاکید کرد: قشم از ظرفیت‌های طبیعی و تفریحی بسیار خاص و بکری برخوردار است که باید با توسعه هر چه بیشتر صنعت گردشگری و هتلینگ در این جزیره، در جهت بهره‌برداری هر چه بهتر از این ظرفیت تلاش کنیم.
وی با بیان این که صنعت گردشگری در دنیای امروز نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی دارد، گفت:  این امکان وجود دارد که اگر توجهات به حوزه جهانگردی و گردشگری قشم بیشتر معطوف شود، جزیره بتواند یکی از اصلی‌ترین قطب‌های گردشگری ایران باشد.
مدیرعامل جامعه هتل داران قشم با اشاره به وجود بیش از یک هزار میلیارد تومان سرمایه هتلی در این جزیره، تاکید کرد: با اجرای طرح‌های توسعه پایدار در بخش گردشگری جزیره، هم می‌توان این سرمایه حفظ و هم ارتقاء بخشید و شاهد توسعه بیشتر در بخش هتلینگ منطقه بود.

پاسخی بگذارید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *